Jak nás můžete podpořit?

62-DFX_7754.jpg

Dobrovolnickou Prací

Jeden z nejjednodušších způsobů jak nám pomoci je poskytnout nám vaši pracovní sílu a váš čas. Přijeďte na některou z veřejných víkendových brigád a zapojte se do projektu přímo. Pomozte postavit plot, vyčistit kačeří jezírko, nakrmit zvířata, nebo vykopat základy

na větší konstrukce.

Nejen že tím pomůžete nám a zvířatům, ale naučíte se užitečným věcem, budete pracovat v týmu a poznáte nové, zajímavé, kreativní lidi. Do budoucna máme v plánu přijímat dobrovolníky i na několikatýdenní nebo měsíční projekty za ubytování a jídlo.

photo-1574607383476-f517f260d30b.jpg

Finančním Příspěvkem

Finance jsou klíčovou součástí nejen péče o zvířata, ale i rozvoje tohoto neziskového projektu. Tyto peníze jsou použity na různé věci od těch základních a nejdůležitějších, jako je veterina (kastrace, očkování, péče o zraněná zvířata), jídlo a kloubní výživa pro zvířata, stavební a zateplovací materiál, až po rozšířenější projekty jako jsou stavba komunitního centra, které bude sloužit jako inspirující, pozitivní a transformační místo i pro návštěvníky a dobrovolníky, nebo kupování pozemků a rozšiřování kapacity pro zachráněná zvířata.

Možnosti finanční podpory jsou uvedeny níže.

photo-1591586116988-62fe65164f8d.jpg

Partnerstvím

Ať už máte svou firmu, obchod, veganskou restauraci, nebo například ovocnou/zeleninovou farmu a měli byste zájem podpořit nás jednorázovým darováním, nebo týdenním/měsíčním zásobováním zbytků, nebo vašich produktů, velice to oceníme.

V tomto případě se s námi neváhejte spojit přes náš Email:

azylovafarmaponto@email.cz 

Velice rádi vaše výrobky zpropagujeme na našem Instagramu i Facebooku.

 

Možnosti Finanční Podpory

bankovni-prevod.png

Bankovní Převod:

Jednorázová platba, nebo trvalý příkaz

Jednoduchý a efektivní způsob jak nás podpořit je finanční příspěvek na náš transparentní účet, na kterém můžete sledovat veškeré transakce a mít přehled o tom, kam vaše peníze jdou.

Číslo transparentního účtu je:

5873349319/0800

Číslo účtu pro veškeré platby za produkty, které u nás vyrábíme, trika, nebo finanční příspěvky na jídlo je 4100927063/0800.

darujme.jpg

Pomozte nám skrze platformu Darujme.cz

Darujme.cz je platforma, která nám umožňuje zaměřit se na konkrétní projekty, které chceme zrealizovat a následovně na ně vybrat finance.

Sami si můžete projít veškeré projekty, které jsou zrovna aktuální a určit si, kam přesně vaše peníze půjdou a co pomohou vybudovat.

paypal-5-226456.png

Platba na PayPal

PayPal je velice rychlá, snadná a efektivní cesta jak nás podpořit jednorázově. Stačí zaslat libovolnou částku na PayPal:

radimsandr@gmail.com

 

Dar ve formě kryptoměn

stažený soubor.png

BTC (Bitcoin)

Bitcoin je decentralizovaná, digitální měna, která byla naprogramována tak, aby ji jednotlivci, banky, nebo dokonce členové vlády nemohli ovlivňovat,  zabavit někomu účet, nebo způsobovat inflaci.

stažený soubor (1).png

ADA (Cardano)

Cardano je kryptoměnová síť a open source projekt, který rozjíždí veřejnou blockchainovou platformu pro tzv. "Chytré Smlouvy" a jeho výhodou oproti některým jiným kryptoměnám jsou velice nízké poplatky za veškeré transakce.

sta%C5%BEen%C3%BD%20soubor%20(2)_edited.jpg

ELONGATE

Elongate je poměrně nová kryptoměna, která snad jako první do světa kryptoměn přinesla koncept charity a to ve velkém. Za pouhé první 2 týdny své existence se z transakcí vybralo přes 20 milionů korun pro několik neziskových organizací. Malé procento z každé transakce totiž jde právě na charitu. Chceme projektu být součástí.

 

BTC & ADA platba

Kliknutím na tlačítko NOWPayments můžete zaslat Bitcoin i ADA. 

Pro platbu Elongate prosím použijte následující adresu: 

0xeA41CA72cc7c662426bF67739C05C61b09F0B137